| Mosto_Patrick_1998 a întrebat:

Cei care care sinteți jucători de Samp, aveți de gând să vă lăsați de joc și sunteți într-un departament de politie să îmi dați parola contului vostru.

19 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Placinte cu capsuni nu vrei?

| Mosto_Patrick_1998 explică (pentru Mihai1810):

Nu mulțumesc

| Mihai1810 a răspuns (pentru Mosto_Patrick_1998):

Nu mai veni cu milogeala pe TPU, fa-ti un cont de SA:MP si intra in politie. In viata nu iti da nimeni nimic de-a gata. Poate doar daca ai un handicap si nici atunci.

| Mosto_Patrick_1998 explică (pentru Mihai1810):

Eu am zis doar dacă vă lăsați atâta tot!

| Mosto_Patrick_1998 explică (pentru Mihai1810):

Am facut aplicatii in toate departamentele si nu m-au acceptat.Ai fost atent la intrebare? Daca aveti de gand sa va lasati de joc. Data viitoare fii atent la intrebari

| Mihai1810 a răspuns (pentru Mosto_Patrick_1998):

Am fost atent dar tot milogeala e. Nu stii sa faci aplicatii d-aia nu te accepta. Eu prima aplicatie pe care am facut-o a fost acceptata.

| Mosto_Patrick_1998 explică (pentru Mihai1810):

Știu că minți.Acum s-au închis aplicatiile in toate departamentele acum. Daca nu dai contul taaaci!

| Mihai1810 a răspuns (pentru Mosto_Patrick_1998):

Nu am aplicat acum. Am aplicat acum 3-4 luni si am fost acceptat, intre timp m-am lasat. Nu mai vorbi in necunostinta de cauza.

| Mosto_Patrick_1998 explică (pentru Mihai1810):

Nu vrei sa dai contul taci din gura!

| Mosto_Patrick_1998 explică:

Tu veniși primul! Frate daca nu dai cont de samp marș de aici! Nu sunt mă-ta așa că taci tu copil prost!

| Mosto_Patrick_1998 explică:

Tu ai comentat primul jegos scos din penis!

| Mihai1810 a răspuns (pentru Mosto_Patrick_1998):

Du-te ba cerseror jegos, cu copii ca tine care cersesc de la 12 ani se face tara ce ****. Mai bine te-ai impusca, ai salva planeta. Fa-ti singur cont si cresteti-l nesimtitule.

| Mosto_Patrick_1998 explică (pentru Mihai1810):

I-am cerut un cont unui băiat care e lider in poliție și mi l-a dat! Yeeeeey!

| Mihai1810 a răspuns (pentru Mosto_Patrick_1998):

Te-a vazut milog si i s-a facut mila de tine.

| Mosto_Patrick_1998 explică (pentru Mihai1810):

E bine sa fi milog happy

| Mihai1810 a răspuns (pentru Mosto_Patrick_1998):

Sa vedem cat o sa mearga cu miloaga.

| Mosto_Patrick_1998 explică (pentru Mihai1810):

Foarte mult!

| Mihai1810 a răspuns (pentru Mosto_Patrick_1998):

O sa mearga miloaga pentru totdeauna doar ca de la un moment dat vei primi **** si suturi in fund.

| Mosto_Patrick_1998 explică (pentru Mihai1810):

N-ai de unde stii!