| Snaiz a întrebat:

Saluuut, caut jucator / jucatori de DayZ Standalone.
Singura conditie: Sa aveti jocul cumparat de pe Steam.
Nu ma intereseaza varsta, sau orele in jocwinking
Mi-am cumparat jocul zilele trecute si sunt incepator, daca sunteti amabili si aveti jocul cumparat nu ezitati sa-mi scrieti numele contului de Steam sau sa-mi dati link de la profilul vostru big grin

3 răspunsuri:
| laurentiu80 a răspuns:

Cu cat l-ai prins la reduceri?

| Snaiz explică (pentru laurentiu80):

L-am luat de pe G2A.com cu 24 de euro, nu l-am luat la reducere happy Actual este vreo 29 euro pe Steam

| VladFast a răspuns:

Salut, daca mai esti in cautare de camarazi in DayZ Standalone, alatura-te Comunitatii DayZ Romania, mai multe detalii pe pagina de facebook: https://www.facebook.com/groups/DayZSTRomania/