| xNeequ a întrebat:

Cine are va rog sa imi dea un switchbot bun pentru Metin2Antic. Am incercat vreo 5, dar niciunul nu schimba bonusuri, am incercat si sa pun la optiuni 898989 cum zice xOnlyMe dar nu merge... ajutati-ma va rog...

2 răspunsuri:
| Z3R0H0uR a răspuns:

Cel mai de calitate switchbot este a lui KaMeR zis si Dan, intra pe metin2mod.tk la Inner si il ai acolo! Cu placere!

| xNeequ explică (pentru Z3R0H0uR):

Nu e nici un switch la Inne... baga steierwalter la mess si vorbim acolo.