| darklain a întrebat:

Cine imi dai si mie un site de unde dowloadez si imi fac cont pe empiremetin2 sau un cont gol fara nici un caracterc.

5 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Scuze, poti doar sa iti faci cont dar jocul nu mai exista fiindca incalca niste legi din America si a fost suspendat.

| g0d a răspuns:

Salut jocul merge eu sunt chiar acum pe el uite site http://empirelegacy.net/ si acolo dai pe serverul care il vrei adica:Cronikal, Myda si Delux.Dar eu tias recomanda Cronikal este kel mai bun.(PLS FUNDA)

| darklain explică:

Miam facut cont si imi zice ca am confirmarea pe email si nu imi da email

| darklain explică:

Cand incerc sa imi fac cont pe cronikal imi zice ca sesiune a expirat. Ce trebuie sa fac?