| StarGamer a întrebat:

Cine imi poate da server de metin 2 cu rate mari (sa fac level maxim repede) sa nu fie donatii (adica pentru epice sau sa faci level maxim sau pentru GM ca nu bag bani in orice joc) sa fie epice la magazin item shop fierarul sa nu esueze si cel mai important sa faci yang repede si sa fie itemele ieftine?

Răspuns Câştigător
| ZOUKYE a răspuns:

Mt2 International Mage

| StarGamer explică (pentru ZOUKYE):

Stiu serverul asta si nu-mi place...armurile sunt peste +9 si perlele costa mult!

| ZOUKYE a răspuns (pentru StarGamer):

Da dar, faci bani f rapid...

| StarGamer explică (pentru ZOUKYE):

Sall schimbare de plan... daca gasesti server PvP de metin2(sa te dea direct level maxim) dar tot asa fara donatii iti dau funda cu toata placerea.

| StarGamer explică (pentru ZOUKYE):

Da site la metin2 mage ca sa-ti dau funda ca m-am razgandit. Pe linkul pe care il stiam imi da site unavailable!