| anonim_4396 a întrebat:

cine imi spune cum il pot obtine pe Darius League of Legends? Imi puteti da rp? Sau altfel cum? Altfel decat a strange ip!

1 răspuns:
| George3412 a răspuns:

Cata lene pe tine laughing)).Ia si apuca-te sa joci ca sa strangi sau baga bani in joc, sau lasa-te.Nu exista alta modalitate avand in vedere ca cei de la RIOT sunt foarte stricti cand vine vorba de hacking.Singurele skinuri care le poti lua sunt la garen si tristana si alistar il primesti free. Uita-te pe youtube