| parola1111111111123 a întrebat:

cine imi spune cum sa fac sa-mi mearga samp-ul ca nu imi merg server-ele scrise de mine doar ce le de pe internet (de pe samp) imi spune ca nu raspunde server-ul (dar de fapt erau multi pe el)Ce trebuie sa fac?

Dau funda 100% Si dau si skype-ul!

Răspuns Câştigător
| Iconaru_Mădălin_1998 a răspuns:

Salut, si mie mi s-a intamplat. Am 2 metode diferite de rezolvare.
1. Reinstaleaza SA:Mp-ul si intra pe un server mic, iar apoi pe un server mare.
2. Se poate sa fie problema de la routter. Dai un restart daca nu-ti merge prima varianta.
F U N D A?!

| parola1111111111123 explică (pentru Iconaru_Mădălin_1998):

Madalin.Iti spun ca nu stiu cum sa dau restart la routter.

| parola1111111111123 explică (pentru Iconaru_Mădălin_1998):

Ms.Esti cel mai smecher