| Proorocucatalin a întrebat:

Cine imi spune si mie niste jocuri asemanatoare cu NFS Most Wanted 2005 sau Undergound 2?
Ca astea le-am terminat de 2 ori si chiar am chef sa joc ceva nou dar dar asemanator...
FUNDAhappy

2 răspunsuri:
| Alexandru_Chiliuță_1989 a răspuns:

In primul rand depinde de consola (PC, Xbox, PSP, PS2, PS3, PS4..etc), apoi de cerinte (daca e PC). as putea spune unele

| Nagh_Mark_1997 a răspuns:

Tot din jurul aniilor 2005 mai este seria Juiced (1 si 2) si mai sunt nfs Carbon si World (cu tuning auto). Dar am citit un post, in care scria ca GHOST a anuntat ca urmatorul NFS va fi NFS Underground 3