| Raressh69 a întrebat:

Cine imi spune si mie niste scheme la fifa 11 in special tastele de pe care le faceti, tastele le am puse la fel cum era in fifa10 d=sut a=centrare e=sprint w=pasa pe culuar si s=pasa...happy ex lob: q+a si tot asa mersi mult!

1 răspuns:
| SpantaN a răspuns:

Pai sunt Notepad-urile in dreapta care te ajută la niște șmecherii. De exemplu, ducându-te în stânga apasă 6 apoi (repede) 4, 4 și faci "braziliana". Caută pe Youtube niște tutoriale.
Funda?