| alexandruandy a întrebat:

Cine imi spune si mie un server de metin2 gen metin2 arena sa fac iteme nici greu nici usor sa cresc greu si banii regulat! fara metin2dr sau arenahappy dau funda!

3 răspunsuri:
| BayazidFulgerul a răspuns:

Cate intrebari despre metin 2 ma? sunt atea inkt imi vine sa cad jos! adica, nu am auzit pe nimeni sa intrebe despre alt mmorpg decat metin2 ma enerveaza

| Cromwell a răspuns:

Mtearth si mt2calipso happy

| RazerNaga a răspuns:

Http://skynetromt2oficial.weebly.com/index.html Este deschis ieri si nu este foarte populat vom popula pe viitor intr-o saptamana sper sa fie super cand intri pe server scripe pe global adica sa vadatoti playerii. Ca te-a adus yume :} bafta :)