| CrushBoy89 a întrebat:

Cine imi zice si mie secrete la counter-strike 1.6 (ma refer la steari ce tinta sa am etc ce arme sa folosesc etc)Funda!

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Tinta ar fi bine sa o lasi pe "Small" iar ca arme sunt mai multe, o folosesti pe cea care iti place mai mult, insa poti incerca Famas (tasta "B"-4-1) dupa care apesi click dreapta iti va trece in alt mod (nu va mai fi pe automat) si cand vei trage cu ea nu iti va mai sari tinta in plus e foarte buna de la distanta, poti trage incontinuu fara pauze cum esti obisnuit la M4a1 sau la AK47 deoarece iti sarea tinta.

Bafta!

1 răspuns:
| DrunkiBoy a răspuns:

Fii atent de ce ai nevoie pentru a juca. Tastatura buna, mouse de jocuri si un mouse pad, nu juca la boxe joaca cu o pereche de casti, daca auzi pe unu ca vine mergi cu shift. Bun acu arma eu joc des cu ak47 sau famas dar nu i pune pe latii sati zica cu ce arma sa zoci. Joaca cu arma care crezi tu ca e cea mai buna pentru tine. Un sfat la fiecare runda incearca sa iei cate un flash. Sper sa-ti fie de folos si da si o fundalaughing