| SasukeUchihakun a întrebat:

Cine joaca ninja saga pe facebook? Am nevoie de prieteni cu nivel mare care sa ma ajute la misiuni va rog frumos sa ma ajutati. Pe facebook ma gasiti cu numele Florin Bara (am ca poza de profil una a lui sasuke ) Va multumesc

4 răspunsuri:
| TheDarkMita a răspuns:

Te-as ajuta eu add me Florin Eduard am poza cu naruto si 9 tails tziam dat deja cerere

| SasukeUchihakun explică:

Apropo vreau sa stiu cum pot sa recrutez prieteni de mai multe ori?

| TheDarkMita a răspuns (pentru SasukeUchihakun):

Te-as ajuta eu add me Florin Eduard am poza cu naruto si 9 tails

| SasukeUchihakun explică:

Multumesc daca mai ai prieteni care se joaca ninja saga si au nivel mare spune-le te rog sa ma contacteze