| FlyJack a întrebat:

Cine joaca si se pricepe la lol (league of legends) sa citeasca asta va rog!
Vreau sa-mi cumpar un nou campion (am level 6) si nu stiu care e mai bun. Acum va dau lista cu cei pe care pot sa-i cumpar. Va rog sa fiti foarte atenti si sa-mi ziceti cam care e cel mai puternic si mai bun :
1. Nunu
2.Soraka
3. Warwick
4.Alistar
5.Amumu
6.Cho'Gath
7.Dr. Mundo
8. Evelynn
9.Fiddlesticks
10. Janna
11.Jax
12.Malphite
13.Morgana
14.Nasus
15.Singed
16.Sion
17.Taric
18.Teemo
19. Tristana
20. Tryndamere
21. Twisted Fate
22. Udyr
23. Veigar
24. Zilean
VA ROG DIN SUFLET SA FITI FOARTE ATENTI SI SA-MI SPUNETI CARE ESTE CEL MAI BUN! FUNDA!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In LoL nu e nicun campion mai bun ca altul. Iti ajung aia 10 campioni gratuiti.

N-am ce campioni sa-ti recomand daca nu stiu pe ce pozitie joci. Dar iti pot recomanda sa nu dai mai mult de 1300 IP pe un campion. Fii econom, o sa ai nevoie pe la level 20 de vreo 15.000 IP pentru rune de tier 3.

| FlyJack explică (pentru anonim_4396):

Inseamna ca o sa-mi fac alt cont fiindca am dacat ca idiotu 1350 IP pe Alistar. Ioioioi...

| anonim_4396 a răspuns (pentru FlyJack):

Nu e nevoie sa faci altul, ai timp sa strangi IP-uri. Ca sa ajungi la nivelul 20 trebuie trebuie sa joci vreo 300 de meciuri iar la level 30 vreo 500 (jucate, nu castigate)

| stefyro123 a răspuns:

Jax

| Muntean_Alex_1990 a răspuns:

Salut.Parerea mea e ca nu conteaza asa mult caracterul.Toti sunt buni, fiecare cu defectele si avantajele lor.Ei bine, depinde si de iteme, de obiectele pe care ti le cumperi. Parerea mea e sa alegi intre taric, teemo, warwick si cho'gath.
Eu unul l-as alege pe Taric.SI inca un sfat. Te-as sfatui sa astepti sa ti-l iei pe master yi sau pe anne(fata focului) pentru ca daca le cumperi obiecte bune rupi. Acum depinde si de tine. Eu mi-am spus parerea