| BeeStBooYy a întrebat:

Salut TPU
Cine poate sa ma ajute sa instalez si downloadez cum trebuie programul Sony Vegas, va rog mult

FUNDA! cu placere

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Indeplinesti cerintele de sistem pentru Sony Vegas? ...si mai exact:
- Windows® 7, 8, or 8.1 operating system (64-bit)
- 2 GHz processor (multicore or multiprocessor CPU recommended for HD or stereoscopic 3D; 8 cores recommended for 4K)
- 1 GB drive space for program installation
- SSD or high-speed multi-disk RAID for 4K media
- 4 GB RAM (8 GB recommended; 16 GB recommended for 4K)
- Microsoft.NET Framework 4.0

Daca da, intra aici http://www.sonycreativesoftware.com/download/trials/vegaspro si descarca trialul (versiune 30 de zile).