| anonim_4396 a întrebat:

Cine se pricepe la calculatoare?

5 răspunsuri:
| FlorinFindus a răspuns:

Pai e unu pe aici FlorinFindus se pricepe foarte bine laughing

| N0xEterniS a răspuns (pentru FlorinFindus):

Ok Florine laughing
Am o problema in pc sad Unele aplicatii ****.exe nu se deschid, altele se deschid si dupa se inchid, unele merg!
Nu merge : Messenger si jocurile ( pana acum )
Merge : Browserul, Winamp, Antivirusul, photoshop, si altele!
Cand dau la my computer la proprietati nu apare nimic, cand dau la system propreties nu apare decat pentru 1 secunda si dupa parca se da refresh si dispare sad
Am scanat pc`ul cu 3 antivirusuri, nu AVG, AVIRA, PANDA sau NOD32!
Cu bitdefender total securtity 2013, IObit Malware Fighter, Microsoft safety scanner, ce au gasit, am sters! Driverele sunt up to date toate! Registrele le-am reparat cu Registry winner 6!
Curat in pc am facut cu Tune up Utilites 2013 si Advance SystemCare Ultimate 6!
Programe, nu am in pc decat ce trebuie, memorie pe HDD am 800 GB!
Ce ar putea fi?

| FlorinFindus a răspuns (pentru N0xEterniS):

Pai cum zici tu s-a dus pe *** windowsu schimbal daca tot asa face cam s-a dus hardisku, rami, placa video

| N0xEterniS a răspuns (pentru FlorinFindus):

Nu s-au dus piesele, altfel aveam erori albastre, restarturi, FREEZE`uri etc!
Sigur e de la windows happy Stiu ca ar trebui instalat, nu l-am mai instalat de acum 1 an laughing e si cazul sa faca pe smecherul laughing) dar nu am cum... daca aveam nu mai intrebam aici happy

| FlorinFindus a răspuns (pentru N0xEterniS):

Cum n-ai cum aa nu intra in gaura rolling on the floor)