| mads a întrebat:

Se pricepe cineva la calculatoare si poate sa ma ajute cu ceva?happy

8 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

PM. Si zi problema.

| jabiilord a răspuns:

Iti spun eu. NU... cel mai bun cunoscator in materie de calcualtoare e varumeo... Google ai auzit de el daca nu atunci poti da un ochi si pe aici: http://www.tutorialepc.ro

| MMihai a răspuns:

Dacă nu este ceva care să mă depășească poate eventual să te ajut eu dar nu ai spus despre ce este vorba!
Toți care frecventează Site-ul au minimal acces la un calculator și fiecare se pricepe cât de cât, că dacă s-ar uita la calculator, ca la lună, nu ar fi nici întrebări și nici răspunsuri!

| ionutzuck a răspuns:

Pai zi cu ce? poate te ajut eu

| chakuza a răspuns:

Daca ne-ai zice si ce, poate ar fi ceva.

| MoNsTeR a răspuns:

Zi mai exact problema ca unu tot o sa stie ceva ceva

| sshhhhhttttt a răspuns:

Puteai sa zici direct intrebarea si vedeai cine se pricepe laughing

| costzyy a răspuns:

Cu ce te pot ajuta?