| Enderman a întrebat:

cine stie cum pot sa imi aflu parola pe 4 story?! am nevoie urgent. Primul raspun corect primeste funda.

Răspuns Câştigător
| darius1123 a răspuns:

Pai trebuie sa dai acolo unde scrie "Ti-ai uitat parola?" si o sa-ti dea ce link de schimbare a parolei pe messenger. FUNDA!

2 răspunsuri:
| killllls a răspuns:

Dai la tiai uitat parola de la site si iti va trimite un mail cu parola pe idul de mess Funda?

| diablo86 a răspuns:

Pai vezi scrie undeva in engleza sau romana "tiai uitat parola" dai acolo scrie adresa de e-mail (ID) cu care ti-ai facut cont sa numele de utilizator cu care ti-ai facut contul scrie una din astea adica ce iti cere si apoi iti va da un link sau iti va trimite parola pe messenger.BAFTA.FUNDA?