| eye6eye a întrebat:

Cine stie cum sami deblochez un cont banat la metin2ro macar sa-mi pot lua itm de pe el, ca am o gramada +9 si am luat ban

3 răspunsuri:
| RazvanPopa a răspuns:

Nu se poate, doar decat ai multi bani si cunosti pe cineva din stafful metin2.ro.

| F1rstBlooD a răspuns:

Imi pare rau man numai sa ai cunostinte fooooarte bune cu un gm sau sgm si sa fi dispus sa dai 400 ron doar pentru iteme
asa nicio sansa

| BitZaBiTzA a răspuns:

Era inainte cam prin 2005 un hack si misepare ca si acum este hacuri in care sa le deblochezi dar costa vreo 10 euro un cont deblocat