| ParadoxVs a întrebat:

Are cineva sa imi dea si mie un cont de Metin2Ro pe Volans, Blue? Adineauri am fost banat pe mail si am pierdut destul de bine si. era bine venit un cont cu un M2-3 macar sad

Răspuns Câştigător
| NAdrian a răspuns:

Incearca sa te lasi de acest joc.
Acu poate nu o sa iei in seama sfatul zicand ca ce poate sa iti faca un joc.
Peste 2-5 ani o sa vezi ca am avut dreptate,doar ai pierdut timpul,in loc sa citesti aura sabiei si eu mai stiu ce,citeste o carte in realitate,ai un caracter care esti chiar tu, nu te ingriji de alt carcater, de pe metin.