| laurentiu345345234 a întrebat:

cine stie jocuri in afara de nfs care le pot juca cu volan

Răspuns Câştigător
| denispatrik a răspuns:

German Truck Simulator, Euro Truck Simulator, Bmw M3 Challange si seria 18 Wheels of Steel

Răspuns utilizator avertizat
| denispatrik a răspuns (pentru laurentiu345345234):

Da-mi id tau si iti dau link-ul acolowinking sau dai u add: denis.patrik

Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ne3quicKBăă a răspuns:

Salut laurentiu_3721.

Îți recomand jocul LFS (Live for Speed), este un joc asemănător cu nfs, unde poți face curse, dar poți juca și freeroam.

În timp ce mergi cu mașina, poți vizualiza de la volan, și nu numai (apeși tasta "V", unde sunt mai multe moduri ale camerei, poți vizualiza și din interior, și din exterior).

Are o grafică foarte bună, și nu este foarte..pretențioasă (nu cere cine-știe ce placă video, din câte știu). Poți, de la opțiuni, să setezi schimbarea vitezelor de pe automat, pe manual ( fiindcă ai volan, îți poți seta schimbarea vitezelor pe manetă, pentru o experiență cât mai reală de condus laughing ).

Jocul îl găsești ușor pe Google (au propriul site, de unde poți să download-ezi jocul).

Sper că ți-am fost de ajutor, și, de asemenea, să-ți placă și jocul. happy

Baftă. big grin

Răspuns utilizator avertizat
| RaidMafiotPentru98 a răspuns (pentru Ne3quicKBăă):

Eu joc lfs de 4 ani, stiu aproape tot despre acest joc. Daca aveti o intrebare legata de LFS va rog lasati un mesaj. O sa incerc sa va raspund.