| Ad0bE a întrebat:

Salut tpu.Cine stie niste jocuri de groaza (Dar de groaza rau de tot)? Jocuri ceva cen Amnezia...doar ca m-ai vechi sau jocuri care merg pe componentele urmatoare :
-Win: 7
-Ram: 2
-Procesor: AMD Athlon(tm) XP 2500+ 1.83 GHz
-Placa video: GeForce FX 5200

Cine vine cel mai repede cu cel mai de goraza joc (si care bineinteles, imi merge pe pc)va primi funda!

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Resident Evil 4/5
Silent Hill 2
Silent Hill 3
http://www.youtube.com/watch?v=Wz3ufaZCoVw
Silent Hill 4
Doom 3
Condemned Criminal Origins
FEAR 1/2
Amnesia The Dark Descent (probabil cel mai bun joc horror ever)
http://www.youtube.com/watch?v=M627-obxNzg

Mod-uri horror pentru Half Life 1, se pot downloada gratuit. Cauta'le dace cunosti HL1:

Afraid of Monsters (Director's Cut)

Paranoia

| all2002 a răspuns (pentru Andrei7520152):

Da e foarte bun Amnesia The Dark Descent

5 răspunsuri:
| Zap a răspuns:

Dead space 2, Left 4 dead, si cel mai de groaza: The House (e un joc, destul de vechi dar bun).

| Copos_Stela_1971 a răspuns:

salut sunt rares un joc de groaza outlast sau eyes the horror game

| Simon-adrian_Istrate_1997 a răspuns:

Penumbra black plague