| lombardi a întrebat:

Cum merge Windows 7 pe un: AMD Athlon XP 2500+ 1.84 Ghz, 1.25 GB RAM, Placa video Nvidia Geforce FX 5200? Merita instalat? Macar un Starter Edition daca nu altceva...

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Prost spre foarte prost!

| anonimulk a răspuns:

Iti va merge bine

| FlameNight a răspuns:

Am un prieten care aveam 512 ram, fara placa video si ii mergea cam prost dar totusi mergea, crede-ma ca o sa iti mearga

| radu05 a răspuns:

O sa iti mearga, cerintele minime de sistem cu care windows-ul o sa iti ruleze cum trebuie, nu in reluare sunt: 1 GHz procesor, 1 gb ram pe 32 biti si 2 gb ram pe 64 de biti si placa video de 512 mb