| GeorgeKriss a întrebat:

Cine vrea sa faca cu mine o serie de minecraft CO-OP si daca poate sa imi dea unele sfaturi despre videouri, videourile nu prea au calitate. Eu am Minecraft 1.5.2. Toate videourile pe care le ac le uploadez pe youtube. Va rog seriozitate, nu accept copiii care cor doar sa apara pe youtube sau nu stiu nimic de minecraft!

Răspuns Câştigător
| Andrew2001 a răspuns:

Salut,sper ca inca mai este valabila cererea deci daca inca mai vrei da-mi add pe skype:first.naruto99 sau pe messenger:obialaandrei@yahoo.com

| GeorgeKriss explică (pentru Andrew2001):

Da mai este valabil. Dai accept la cereri!

1 răspuns: