| dragos21351513 a întrebat:

Cred ca stiti jocul Metin2.Eu joc doar de 3 zile pe un server privat.Si as vrea sa stiu cum sa imi pun statusul la caractere.Dau FUNDA.

Răspuns Câştigător
| klSilent a răspuns:

Salut Ghek eu joc Metin2 e mult timp am jucat mult si pe ro am avut cont de 88 si pe toate privatele posibile...Cred ca pe sv care zici tu este Hammer Mt2 ca pe acel sv este chestia cu status. Daca este si pe alte server tot chestia cu status sigur are acelasi inteles.
Status inseamna cand apesi tasta 'C' iti apare o fereastra in Metin2 acolo este " Vit(HP, TP), Int(MP), STR(Atac value(atacul magic la sabie deexemplu la war daca faci aura si te uiti la STR vezi ca se mareste), DEangryFlexibilitate).
Acestea 4 sunt statusuri deexemplu status are 2 intelesuri cand faci o bulina iti da sa plusezi un Status deala dai + si se pluseaza.
Iar al doilea inteles este acesta pe sv private cum ar fi Hammet Mt2 si pe acel care il joci tu Status inseamna a dona 3 Euro 5 Euro 4 Euro depinde ce suma vrea siteul.Pentru a dona te duci pe site si Dai la ITEM SHOP si trebuie sati arate instrucutiuni prin PayPal si prin cod reincarcabil...
Sper ca ti-am fost de ajutor Funda te-as ruga?!?