| bitchmanager a întrebat:

Cineva imi schimba statusul pe messenger! CRED CA STITI DESPRE CE E VORBA. As vrea si eu sa fac asta big grin. Cine ma ajuta? Funda + vot

Răspuns Câştigător
| SoranaTQ a răspuns:

Daca doresti si tu sa schimbi statusul cuiva, intra aici ( desi nu te sfatuiesc sa faci asta ) - http://www.ymland.com/status-changer/index.php si ca sa-i opresti pe cei ce fac asta, intra aici sa vezi ce ai de facut;) - http://nimicnormal.com/......s-changer/

| BiscuiteeeMoale a răspuns (pentru SoranaTQ):

Se poate afla cine iti schimba status?

| SoranaTQ a răspuns (pentru BiscuiteeeMoale):

Din pacate nu exista niciun program care sa afiseze asta sad Daca gasesc ceva, te anuntwinking

| BiscuiteeeMoale a răspuns (pentru SoranaTQ):

Merci:*

6 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Să dea naiba în prostia ăstora.
Am pățit-o și eu.O colegă avea aseară la status:
"Mă piș în veioză."
Și ți-am dat și idee...

Răspuns utilizator avertizat
| JackyVip a răspuns:

Du-te la fereastra messengerului si dai sus la " Messenger > Preferences > Ignore List > si bifeaza prima chestie " ignore anyone who is not in my yahoo Contacts" > apply > OK. si ar trebui sa se rezolve Merge 100%