| Th3Unknown a întrebat:

Credeti ca vom putea distruge cladiri intregi, ziduri, stalpi de sustinere si alte lucrurui in Battlefield 4? Va fii mai mare fata de jocul precedent? Voi ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Daca se gandesc sa implementeze si chestia asta, o sa aiba cerinte foarte mari de sistem si nu toata lumea cred ca este dispusa sa dea peste 3000 de lei pentru un astfel de sistem. Poate ca da, poate ca nu, cine stie? Dar categoric vor pierde din vanzari cu aceast lucru

| Th3Unknown explică (pentru Aylee):

Eu nu dispun de un calculator foarte performant..Ai dreptate un calculator de gaming ar costa in jur de 3000-3500 de lei daca nu mai bine.Insa la fel de bine, poti cumpara o consola de exemplu PS4 la 1800 de lei.Aceeasi placere dupa mine, daca nu mai distractiv (poti sa iti inviti prietenii si sa joci impreuna cu ei) nu neaparat sa joci de la distanta cu ei stand in fata calculatorului.Asta e parerea mea.