| Systemup a întrebat:

Cum credeti far cry 3 o sa mearga pe:
Procesor:Intel(r) Core(TM) i3-3217u CPU@ 1.80 GHz
Memorie:4 GB
64x
Videocarta:AMD Radeon HD 7600M Series

3 răspunsuri:
| AnduZisAlexandru a răspuns:

Nu iti va merge, ai procesorul destul de slab... imi pare rau. Dar poti incerca Far Cry Blood Dragon, asta ar trebui sa iti mearga.

| anonimguy3 a răspuns:

Intrebare retarda:
Proccesor slab macar 3.0 Ghz
Memoria pe ram e buna 4 GB
Si placa video la fel
Daca ai macar 250 GB memorie pe HDD(memoria in pc nu memoria ram) si iti iei alt processor poate iti merge pe detalii medii sau hight.

| LoveTheWorld54 a răspuns:

Groaznic!
Tu te auzi ce vorbesti!
Jocu ale e imens si tu vrei sa il bagi pe 4 GB?
Daca ai windows XP debia ti-l porneste dar daca ai windows 7 nici sa nu te gandesti sa il downloadezi jocul.
Daca vrei sa iti mearga jocul iti dau un pont.Ia-ti Playstation.Si acolo poti sa-l dai la grafica maxima (tare nu?winking ). Funda big grin?