| xGLIFEx a întrebat:

cum fac sa bag jocuri de calculator pe playstation2, adica descarc jocuri pentru playstation2 pe calculator apoi bag jocu pe stick si il bag in playstation, am mai incercat da nu imi apare nimic ca este stickul inauntru si sticul este bagat.va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| roormaf12 a răspuns:

Prima data du-te la un profesionist si spune-i sa-ti modeze(hackuiasca, decodeze)consola cu un chip special.Si dupa aia incearca din nou.Nu ai cum sa bagi jocuri fara consola modata.

2 răspunsuri:
| LION007 a răspuns:

Salut! Poti incerca sa pui jocul pe un CD sau DVD, apoi sa-l bagi in playstation si sa vezi daca merge! Sper sa mearga!

| xGLIFEx explică:

Nu stiu sa vad