| AnonimMM678 a întrebat:

Buna sper ca ma puteti ajuta,trebuie sa ii bag unui prieten muzica pe stick,adica s adescarc din calculator pe stick, am bagat stickul in calculator dar nu imi apare nimic, ce sa fac va rog ajutati.ma, sau cum alcumva as putea sa descarc muzica pe stick

1 răspuns:
| Aimwork a răspuns:

Ar trebuii sa-ti apara in my computer daca nu ai notificari.
Daca nu e nici acolo atunci e stick-ul prost..sau adaptorul tau dar e putin probabil.
Apropo! Daca vrei muzica de pe You tube cauta,, You tube converter" si alege al doi-lea site. Ala te lasa sa iei chestii chiar si de o ora (unde primul iti da vreo 10 min)
Succes!