| Cristi031001 a întrebat:

Cum fac sa mearga mai bine jocul Test Drive Unlimited 2? Merge greu.Poate stiti ce setari trebuie sa am. ajutati-ma va rog.

3 răspunsuri:
| Uraniu a răspuns:

Problema nu e de la setari, componentele calculatorului sunt prea slabe.

| Danişor a răspuns:

Daca ai o placa video varza.Intra in options si dai totul la low resolutia si efectele.

| DurexBun a răspuns:

Daca ai placa video varza nu poti sa faci nimic doar sa iti cumperi asta..Eu nu stiu sa fie setarihappy Si mie imi merge cam greu si am placa bunahappy