| StoienicăSorin a întrebat:

cum pot Descarcă gta sân Andreas de pe iPad air fără sa plătesc? Adică să-l iau gratis

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Nu poti decat sa faci Jailbreak (complicat si pierzi garantia), adica trebui sa modifici softul, pentru a permite instalarea aplicatiilor din alte surse.

| andrei901 a răspuns:

Daca poti descarca-ti mobogenie de pe google acolo are jocuri full pe gratis.

| LTAA a răspuns (pentru andrei901):

Ceva trebuie inteles: 1. Google > Android > Play Store si Aptoide, Mobogenie, etc.
2. Apple > iOS > App Store > Nu poti decat sa faci Jailbreak ca sa poti descarca jocuri platite moca.