| botezatgabriel a întrebat:

cum pot folosi codurile la Canter-Strike?

3 răspunsuri:
| DudarsharDudarel a răspuns:

Descarca cs lant final si de aici iei http://www.maximamspus.ro/coduri-counter-strike-1428

| roman4ever10 a răspuns:

Prima data invata sa scrii corect Counter Strike.Si te sfatuiesc sa nu folosesti coduri pentru ca vei lua ban.Sunt sigur ca si tu faci parte din categoria celora care nu sunt capabili sa faca 1 kill.

| DaRkNeSs22 a răspuns (pentru roman4ever10):

Codurile in cea mai mare parte au virusi, apoi iei ban cam pe toate serverele pe care intri asa ca mai bine nu folosesti