| Robert_Ilin_1998 a întrebat:

Cum pot juca in Fifa 2007 cu echipe nationale, adica Romania,Germania, Italia etc?

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Incearca sa intri in "GameModes" si sa dai "Create Tournament" (alegi aici numele cupei, tipul, numarul echipelor) si cel mai important acolo joc la ultima varianta "Auto Fill From" dai click dreapta (sau sageata) pana la "International".
Asa vei puta incepe un turneu cu o echipa nationala.

Bafta!

2 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Daca te referi la amicale atunci alegi "International" si ai aici toate echipele. Daca vrei sa incepi un turneu/o cupa ceva atunci trebuie sa fie ceva care sa tina de nationale precum Euro, Campionatul Mondial, etc.

Bafta!

| Robert_Ilin_1998 explică (pentru Magnifico):

Nu cred ca ai inteles ce vreau eu. Vreau sa joc cu lotul national al unei tari, nu amical.Cum sa fac asta, unde trebuie sa intru?

| Magnifico a răspuns (pentru Robert_Ilin_1998):

Incearca sa intri in "GameModes" si sa dai "Create Tournament" (alegi aici numele cupei, tipul, numarul echipelor) si cel mai important acolo joc la ultima varianta "Auto Fill From" dai click dreapta (sau sageata) pana la "International".
Asa vei puta incepe un turneu cu o echipa nationala.

Bafta!