| Dragosas a întrebat:

Cum pot sa fac un server pe counter strike source?

4 răspunsuri:
| ZeHelp a răspuns:

Nu e asa de usor precum credeti. In primul rand, trebuie sa stii ceva despre calculatoare, nu numai jocuri, jocuri si jocuri. In al 2-lea rand, daca nu ai PC bun, iti trebuie host, care se duce pana la 50 Euro pe luna sau chiar mai mult, depinde de slot-uri. In al 3-lea rand, trebuie sa-ti faci publicitate, care si aia costa mult. In al 4-lea rand, nu cred ca vrei sa-ti lasi PC-ul aprins 24/7 pentru. 2-3 prieteni, plus ca-ti mananca mult din capacitatea PC-ului, chiar daca probabil ai unul "beton".
O seara splendida.

| Dragosas explică (pentru ZeHelp):

Nu mai.....Deci eu sunt liderul unui clan si vreau sa fac antrenamente cu jucatorii....doar atat

| ZeHelp a răspuns (pentru Dragosas):

Spune precis ca sa primesti un raspuns precis. Bafta.

| Dragosas explică (pentru ZeHelp):

Deci.Eu sunt liderul unui clan si vreau sa organizez waruri sau antrenamente.