| ZanpakutoZangetsu a întrebat:

Cum pot sa imi trimit un mistery skin singur pe LOL?

Răspuns Câştigător
| RocKzZ a răspuns:

Salut. Pai acum 1 saptamana erau oferte sa iti trimiti singur si erau si la reducere. Acum nu mai poti decat sa ii trimiti unui prieten. Iti recomand sa iti faci un alt cont si sa iti dai pe ala. Sper ca te-am lamurit. Funda? ^^

| Uzi17 a răspuns (pentru RocKzZ):

Cred ca ai inteles gresit, nu ai putut niciodata sa iti trimiti singur un mistery gift

| RocKzZ a răspuns (pentru Uzi17):

Cred ca tu ai inteles gresit, era o promotie prin care un weekend sau o saptamana ( nu mai stiu exact ) puteai sa iti dai mistery gift singur. Mai joaca putin inainte sa vorbesti.