| w1NNdoW a întrebat:

Vreau sa stiu daca pot trimite pe lol un skin cadou cuiva, dar acel cineva nu are campionul. Adica un skin pe lux, si el nu o are pe lux. Cand ii trimit skin-ul ii da si campionul odata cu skin-ul sau trebuie sa cumpere campionul separat?

Răspuns Câştigător
| Bine_Sunt_1994 a răspuns:

Sincer nu am incercat dar de moment ce si campioni ce ai putea sa i trimiti costa rp inseamna ca o sa iti deie eroare... ca doar nu da riot skinuri moca nu? mai bine sa isi adune ip de campion si dupa aia i trimiti linistit skinul...