| Gabi425 a întrebat:

Cum pot sa instalez mod-uri de pe minecraft fourms pentru 1.5.1?

1 răspuns:
| Marshal2118 a răspuns:

Deci Apesi butonul de jos Start si scrii la Search %appdata% asa gasesti ceva gen. minecraft. de duci acolo la mods(daca nu ai il faci tu) si pui acolo modu Sau daca vrei gen BetterSurvival un pachet de moduri il instalezi tu asa |si dupa ce pui acel mod te duci tot acolo in. minecraft.-->bin--> Minecraf.jar si il stergi si gata ai modul