| HeroWolf a întrebat:

Salut TPU,cum pot sparge parola unui cont de minecraft? Adica ma refer in joc cand dai /login /register sa stii care e parola acelui jucator pe server, dau funda pentru raspunsul care ma va ajuta!

Răspuns Câştigător
| CPAElites a răspuns:

Nu ai cum s-o spargi.
Poate sa o afli! Eu cand jucam sa-mp, cautam nick-uri cum ar fi ( alex, adi, adiboss etc. ), iti dai seama dupa nick-ul lor ca nu sunt prea inteligenti, de cele mai multe ori aveau parola 1234, manele sau propriul lor nick laughing