| T3cHn0loGi3 a întrebat:

big grin Am si eu o problema... bine... un fel de problema imi ziceti si mie cum aflu ce memorie are placa mea video dar nu solutia asta dxdiag in run altceva care merge va rog dau funda. cum ar fi sisoft sandra sau cum e dar nu stiu de unde sa downloadez. Multumesc

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ai 3 variante aici -> Detalii componente pc--> START -> RUN->Dxdiag mai poti scrie si ''msconfig'' sau ''cmd'' iar in cmd scrii-> systeminfo. In toate aflii detalii despre componentele tale din pc.
Apoi copiaza de acolo placa ta video si da un search pe google si iti spune si ce filme ai vazut aseara pe ea. big grin
Bafta! (nu are rost sa mai downloadezi un soft pentru nimic)

1 răspuns:
| Nelushu a răspuns:

Http://www.cpuid.com/softwares/cpu-z.html
cpu-z este un prog mic si iti arata o gramada de lucruri despre compu' tau