| f0rever a întrebat:

daca am monitor de 23" (inchi) ma joc si ma joc Counter-Strike cum sa pot sa fac sa joc pe rezolutia 800x600 si sa se vada si bine adica eu cand pun pe 800 e normal pe tot ecranul ca si cum ar fi Widescreen(optinunea cu care joc acum pe 1280x720) dar pe laptop e altfel daca pun 800x600 se vede cu niste spatii (stanga si dreapta) negre. si se vede ca si orice alta rezolutie adica normal.

1 răspuns:
| Spartacus1127 a răspuns:

In folderul unde este instalat CS-ul iti apare o "foaie" pe care dai dublu-click si iti apar setarile jocului!
Sincer sa fiu, nu mai stiu cum se numeste, dar o sa gasesti!
Funda?