| dan26 a întrebat:

daca am o placa video ASUS GeForce® GTX 950 OC STRIX GAMING, 2GB GDDR5, 128-bit si o placa de baza Placa de baza ASUS M5A97 Plus, Socket AM3+ si un procesor Procesor AMD FX X6 6300, 3500MHz, 14MB, socket AM3+ cele 3 sunt compatibile?

Răspuns Câştigător
| CPAElites a răspuns:

Sunt compatibile!
Eu zic ca sursa ar putea fi un motiv de ingrijorare!
Ce sursa are sistemul?

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Pai sa fii sanatos. Intrucit ai si o sursa care sa le duca, toate bune. Sper sa ai si bani pentru factura la curent...

| dan26 explică (pentru KodrutZ):

Am luat pana acum procesorul si 2 rami de la hyperx savage de 8gb si un ssd de 128gb

| KodrutZ a răspuns (pentru dan26):

Meh, procesorul ala are o mie de ani... dar merge, chit ca probabil o sa faca un pic de bottleneck.