| anonim_4396 a întrebat:

Daca ar fi sa facem un Top 3 al marcilor de laptopuri(raportandu-ne la calitate, durabilitate, functionare) pe care le-ati alege?

1 răspuns:
| Dany3 a răspuns:

1.Asus
2.Appel
3.Sony
Eu am Asus de 3 ani si merge ca nou iar de reformatat nu l-am reformatat decat de 3 ori, dar probabil este un laptop mai bun ca Asus ca la tehlologia care este in alte tari o sa iasa lapoturi ca ultimul iphon, ier am vazut la TV doua noi laptop-uri unul de dimensiuni cat o tigara daca nu si mai mic are 4mm si unul cu toch