| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai buna marca de laptop-uri?(raportandu-ne la functionare, durabilitate, seriozitate, calitate etc.) Acord Funda si bineinteles un sincer multumesc pentru un raspuns complet.
O zi buna!

Răspuns Câştigător
| Andreutza016 a răspuns:

Buna! Dupa parerea mea laptopul Apple este cel mai bun... Uite mai multe poze si informatii aici : http://www.google.ro/......http?/url Funda :X?

2 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Emachines parerea mea.Am un asemenea laptop de cateva luni bvune, este solicitat la jocurile de pe facebook cu un amarat de modem de la RCS si e in stare perfecta.happy la magazinul de unde l-am cumparat este un vanzator expert in calculatoare, suntem foarte buni prieteni de familie si nu mi-ar fi dat o torogoata, asta se si vede.bateria inca tine 2 ore cu toate ca durata"de viata" a unei baterii de laptop este 6 luni. Dupa 6 luni deja nu-ti mai tine nici o ora.

| ExXoTiCo a răspuns:

Hp este una din cele mai serioase marci si la un pret bun. este un pic intrecuta dar trebuie sa ai un pic mai multi bani, poti sa iei un Sony Vaio.
Amandoua sunt marcii foarte bune, doar pretul difera. sper ca te-am ajutat big grin