| BaiatulAnonim1234 a întrebat:

Daca cumpar un joc de pe emag.ro cand mi-l aduce acasa si bag CD-ul in calculator cu jocul trebuie sa montez imaginea cu Nero sau Deamond Tools? Sau imi da direct folder-ul cu Instalarea? Daca nu este nici una dintre variantele pe care vile-am spus eu, Imi spundeti varianta corecta! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Toxic0 a răspuns:

Folderul cu installul, atata, nu-ti face griji, introduci CD-ul, astepti putin, deschizi folderul si il instalezi... C-am atata.

2 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Vei fi nevoit sa introduci un serial la un moment dat ca sa il activezi.
Esti prima persoana care o aud ca isi cupara un joc fara ca acesta sa fie diablo starcraft sau wow.

| Kidd77 a răspuns:

Folderul cu instalarea.