| Timeeeaaaaa a întrebat:

Vreau sa instalez simsu dar trebuie sa montez ceva imagine nu stiu, si am vazut ca, cu deamond tools nu il pot face ca simsu ce am pe sidiu are terminatia.rar cu ce as putea sa il instalez si cum. Ajutor va rog.

3 răspunsuri:
| ZendyTeam a răspuns:

1. Dezarhiveaza-l prima data cu 7 zip " http://www.zendy.ro/despre-7-zip/ "
2. Moteaza pe DaemonTools
3. Recomand sa instalezi PowerISO tine loc la cel putin 3 programe cum ar fi NERO, DaemonTools, Any to ISO si multe altele
4. Add id zendyteam

Stima Zendy.

| ptm95 a răspuns:

Incearca cu alcool 120; eu il folosesc de fiecare data pentru instalare imagini si poti scrie si cd-uri cu el. http://download.chip.eu/ro/Alcohol-120-_690527.html

| UnUtilizator92 a răspuns:

In primul rand vezi ce contine arhiva.
ai putea sa dai click dreapta pe el si sa ii dai open by... daemon tools. dar inainte de astea vezi sa ai toate optiunile de recunoastere pe care programul le are. ca-ci altfel nu ti-l recunoaste.
daca nu merge nici asa. atunci fai un folder -> extrage aici -> si cauti setup.exe dai dublu click pe el si poate merge asa. in rest nu am alta idee happy