| BaiatulAnonim1234 a întrebat:

Daca cumpar un Joc original de pe eMAG mai are Multiplayer? DAU FUNDA GARANTAT!

Răspuns Câştigător
| denispatrik a răspuns:

Da.Orice joc care se poate juca online si il cumperi pe cd original o sa meargawinking

3 răspunsuri:
| cristi767 a răspuns:

Absolut. Este exact invers de fapt. Cand downloadez un joc piratat, este foarte posibil ca acesta sa nu aiba varianta MP. Pe cand atunci cand il cumperi original si dai bani pe el, trebuie in mod normal sa te bucuri de toate functionalitatile lui happy

| CosmiiiO a răspuns:

Da normal ca are orice joc merge asa.

| geison99 a răspuns:

Desigur