| BaiatulAnonim1234 a întrebat:

Daca imi cumpar o placa video GT220 o sa-mearga jocurile astea noi? Assassin's Creed Revelation, Black Ops 2 etc. Daca da sa-mi spune-ti! Si mai spuneti-mi si mie ce jocuri mai merg pe placa aceasta de care v-am spus mai sus!

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Aia e flasneta, nu placa video. Vezi ca la vreo 200-250 RON gasesti placi SH cu mult peste ea (9800 GT sau HD 4850, de exemplu).

1 răspuns:
| Zangetsu a răspuns:

Acel gt220 e printre cele mai slabe placi video, daca nu ai mai bani destui pentr o placa video noua si buna, urmeaza sfatul lui kodrutz.