| ReSpawn17 a întrebat:

Daca voi cumpara jocul Red Dead Redemption Game Of The Yeare Edition pe PS3, va merge sa il joc si multiplayer? sau trebuie sa cumpar varianata originala Red Dead Redemption?

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Salut!
Nu trebui să iei şi Red Dead Redemption fiindcă GOTY Edition conţine 2 discuri: Red Dead Redemption game & the Undead Nightmare DLC
DLC înseamnă downloadable content adică nu mai trebuie nimic descărcat.
Și, dacă vrei să joci multiplayer, cumperi desigur jocul original altfel rișit ban pe cont și altele.
So, buy the game!