| Rambokay a întrebat:

Dati-mi ma si mie un metin2 PVM, dar PVM sa fie. Si as vrea sa fie.exe nu.rar. Sa faci bani binisor si la fel sa si cresti si sa aiba si el macar DGA la shop. Sa fie smecher ce mai! Cel mai smecher ia

3 răspunsuri:
| Zlotar_Claudiu_1980 a răspuns:

Metin2 Eden iy PVM Hard si e super numa ca cresti cam greu si este pietre Metin de farmat in Desert in Mijloc

| Zlotar_Claudiu_1980 a răspuns:

Metin2 Eden iy PVM Hard si e super numa ca cresti cam greu si este pietre Metin de farmat in Desert in Mijloc ma bucur ca te-am ajutat.

| Slbz_Alex_1996 a răspuns:

Metin2 Vamos:*