| ClonaHappy a întrebat:

Dati-mi si mie un hack de trade pentru metin2 RO.
Cu hack-ul dati-mi si instructiunile de folosire.
Dau funda+vot!
Ca are sau ca n-are virus, asta nu conteaza. Doar sa mearga.

Răspuns Câştigător
| asdasdasdasdasdsa a răspuns:

Frate si eu am cautat asa ceva dar Trade - Hack nu exista! Exista toate hackurile speed, mobs lock, mantii, auto heal, auto mana, teleport, auto donatie la breazla, x15, Fish bot. Dar nu exista trade - hack si cat ai cauta nu o sa gasesti si daca, gasesti nimeni nu da gratis si chiar daca ti-ar da cineva e facke e kaylogger sa iti distruga sistemu si sa iti fure contul te rog crede-ma pe cuvant. Zic asta ca sa te ajut pe tine e spre binele tau a ce mai vreau sa zic, sa stii ca toate hackurile sunt detectate de anti-virus ca fiind virusi pentru ca ele sunt de fapt niste virusi straight face sunt hackuri. Dar sa nu iei trade-hack ca iti buleste sistemu. Acum terog frumos sa imi dai fudna ca iti explica-i. A da si sa nu ai incredere in nimeni care zice ca are. Funda+ VOT tongue

| ClonaHappy explică (pentru asdasdasdasdasdsa):

Da ai dreptate am cautat pe tot youtube-ul si tot google-ul si da asa e, nimica.straight facehappy

| asdasdasdasdasdsa a răspuns (pentru ClonaHappy):

Ti-am zis :*

3 răspunsuri:
| Daniel_Stoica_1992 a răspuns:

Http://www.filehost.ro/28869123/M2Fish_3_0_8_rar/

Fish bot nou by @banjo, merge super momentan este nedetectabil de gameguard.